I just seen this on ESPN SC, and you got to be kidding me.
The question was something like this:
If a paper cost 21 cents per pad, and you wanted to buy 4 pads of paper, what would the cost be?
The question was something like this:
If a paper cost 21 cents per pad, and you wanted to buy 4 pads of paper, what would the cost be?